Állásajánlataink

Miskolci irodába értékesítő munkatársat keresünk

A NUR Neckermann Kft. keres megújult miskolci irodájába idegenforgalmi tapasztalattal rendelkező értékesítő munkatársat fiatalos csapatába.

Elvárások:

  • helyfoglalási rendszerek, angol és-, vagy német nyelv középfokú ismerete.

Előny:

  • IATA vizsga, repülőjegy értékesítési gyakorlat.

Jelentkezés: a szakmai önéletrajzokat kérjük az allas@neckermann.hu e-mail címre küldeni Miskolc jeligével.

Munkatársat keresünk a Foglalási Központba

A nagy múlttal rendelkező Neckermann Utazási Iroda Foglalási Központjába munkatársat keres.

Munkakör:

  • Magyar és román partnerek hatékony kiszolgálása/értékesítés ösztönzés
  • Foglalások kezelése
  • Román honlap kezelése (chat és feltöltési funkciók)
  • Célterületekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Román nyelv felsőfokú és mellette még legalább egy nyelv középfokú ismerete (angol vagy német)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Gyors, precíz, önálló munkavégzés
  • Határozott, udvarias partner- és utas kezelés
  • Csapatmunkában való együttműködés

Előny:

  • Utazási irodai tapasztalat
  • Foglalási rendszerek ismerete (pl. Amadeus, Merlin stb.)

Amit kínálunk:

  • Barátságos, színvonalas környezet
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszútávú, biztos munkahely

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük a fizetési igény és a pozíció megjelölésével küldje el részünkre motivációs levelét fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzával együtt az alábbi e-mail címre: allas@neckermann.hu

Telepített idegenvezető/Helyi képviselő

Szeretsz emberekkel foglalkozni? Nem félsz a kihívásoktól és nyitott vagy más kultúrák megismerésére? Szeretnél ott, otthon lenni, ahol mások nyaralnak? Beszélsz németül és angolul? Ha IGEN, akkor Te vagy az akit mi keresünk! Amennyiben, szeretnél telepített idegenvezetőként a Neckermann /Thomas Cook konszernnél dolgozni, 21 – 32 év közötti vagy, rendelkezel minimum középfokú végzettséggel, biztos nyelvtudással mindkét idegen nyelv esetében, B kategóriás jogosítvánnyal, jelentkezésedet elküldheted a következő címre:

Értékesítő munkatársat keresünk budapesti bevásárlóközpontba

A NUR Neckermann Kft. azonnali kezdéssel keres budapesti üzletközpontba idegenforgalmi tapasztalattal rendelkező értékesítő munkatársat. Elvárások: helyfoglalási rendszerek, angol és-, vagy német nyelv középfokú ismerete. Előny: IATA vizsga, repülőjegy értékesítési gyakorlat. A szakmai önéletrajzokat kérjük az allas@neckermann.hu e-mail címre küldeni.