Aktuális állásajánlataink

Foglalási Központ Asszisztens

Munkakör:

  • Román és magyar partnerek hatékony kiszolgálása/értékesítés ösztönzés
  • Foglalások kezelése
  • Célterületekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Román nyelv felsőfokú és angol nyelv minimum középfokú ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Gyors, precíz, önálló munkavégzés
  • Határozott, udvarias partner- és utas kezelés
  • Nagyfokú teherbírás, rugalmasság
  • Csapatmunkában való együttműködés

Előny:

  • Utazási irodai tapasztalat
  • Foglalási rendszerek ismerete (pl. Nurvis, Amadeus, Merlin stb.)

Amit kínálunk:

  • Barátságos, színvonalas környezet
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszútávú, biztos munkahely

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük a fizetési igény és a pozíció megjelölésével küldje el részünkre motivációs levelét fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzával együtt az alábbi e-mail címre: allas@neckermann.hu

Feltöltés ideje: 2017.03.27.